O mnie

Czytając referencje moich klientów często powtarzają się te same słowa określające mnie, jako doradcę i człowieka, który z pasją i poświęceniem wykonuje swoją pracę. Uświadomiło mi to, że fundamentalne zasady, którymi kieruję się, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym pomagają moim klientom spełniać swoje marzenia, do których realizacji często niezbędne są pieniądze. Tymi zasadami są właśnie bezpieczeństwo, zaufanie i transparentność.

Bezpieczeństwo transakcji poprzez znajomość prawa, doświadczenie zdobyte w pracy pośrednika oraz pracownika banku, umiejętności analityczne i negocjacyjne.

Zaufanie, jakim darzą mnie klienci, którzy wiedzą, że skutecznie przeprowadzę każdego, traktując go jako indywiduum, przez proces ubiegania się o kredyt, stworzę plan pomagający zrealizować marzenie.

Transparentność jest w moim przypadkuzwiązana z umiejętnością przekazania klientowi informacji na temat wszystkich kosztów transakcji oraz doradzenia optymalnej oferty kredytowej dostępnej na rynku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientów stworzyłem wlasnykat.com. Często jestem proszony o polecenie dobrego Notariusza, Prawnika, Architekta, Projektanta wnętrz, Geodetę, czy innego specjalistę związanego z rynkiem nieruchomości. To sprawiło, że postanowiłem stworzyć miejsce, gdzie klient otrzyma kompleksowe wsparcie na każdym etapie nabywania nieruchomości.

Od 2013 r. pomagam klientom spełniać marzenia związane głównie z rynkiem nieruchomości. Kredyty gotówkowe stanowią również dużą część mojej pracy, to właśnie dzięki nim często klienci są w stanie urządzić swoje nowe mieszkanie, czy dom. Wlasnykat.com jest efektem połączenia doświadczenia zdobywanego w pracy pośrednika, pracownika banku, ale też wykształcenia ekonomicznego, prawnego, czy wielu szkoleń i kursów związanych z rynkiem nieruchomości.